Polychroom geglazuurde aardewerk dekselpot met "Amsterdamse School" decoratie , ontwerp Jaap Gidding , uitvoering Zuid Holland / Gouda ca. 1925
Afgebeeld: "Leven in een verzameling, collectie Meentwijck", pag. 160.
Herkomst: