eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: maandag 23 februari 2009
Schatting
€ 20
€ 40
€ 31
8
Kavelnummer
451
Goud geglazuurde aardewerk reclame-object "
M
", ontwerp & uitvoering
Mobach
/ Utrecht
1995
Mobach / Utrecht
Gemerkt
Ingedrukt: Mobach 1895-1995
1995
5,6 cm. / 2,2 inch
11,6 cm. / 4,6 inch