Veiling datum: maandag 5 maart 2007
Schatting € 350 - € 450
Hamerbedrag € 305
Aantal biedingen 2
Kavelnummer
156
Grote polychroom aardewerk oorvaas met florale decoratie, uitvoering Amphora 1920-'30, geschilderd door Sam Schelling
Gemerkt
Geschilderde Amphora merken
1920-'30
27,5 cm. / 10,8 inch
28 cm. / 11 inch